Stadions WK 2010
Overzicht stadions WK voetbal 2010 Zuid-Afrika
Naam: First National Bank Stadion
Plaats: Johannesburg
Capaciteit: 95.000 plaatsen
Welke wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden:
11 juni - 16.00 uur: Zuid-Afrika - Mexico
14 juni - 13.30 uur: Nederland - Denemarken
17 juni - 13.30 uur: Argentinië - Zuid-Korea
20 juni - 20.30 uur: Brazilië - Ivoorkust
23 juni - 20.30 uur: Ghana - Duitsland
14 juni - 13.30 uur: Nederland - Denemarken
17 juni - 13.30 uur: Argentinië - Zuid-Korea
20 juni - 20.30 uur: Brazilië - Ivoorkust
23 juni - 20.30 uur: Ghana - Duitsland
Achtste finale 27 juni - 20.30 uur: 1B - 2A (2)
Kwartfinale 2 juli - 20.30 uur: 1 - 3(A)
Finale 11 juli - 20.30 Winnaar 1 - Winnaar 2
Naam: Moses Mabhida Stadion
Plaats: Durban
Capaciteit: 70.000 plaatsen
Welke wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
13 juni - 20.30 uur: Duitsland - Australië
16 juni - 16.00 uur: Spanje - Zwitserland
19 juni - 13.30 uur: Nederland - Japan
22 juni - 20.30 uur: Nigeria - Zuid-korea
25 juni - 16.00 uur: Portugal - Brazilië
Achtste finale 28 juni - 16.00 uur: 1E - 2F (5)
Halve finale 7 juli - 20.30 uur: B - D (II)
Naam: Groenpunt Stadion
Plaats: Kaapstad
Capaciteit: 70.000 plaatsen
Welke wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
11 juni - 20.30 uur: Uruguay - Frankrijk
14 juni - 20.30 uur: Italië -Paraguay
18 juni - 20.30 uur: Engeland - Algerije
21 juni - 13.30 uur: Portugal - Noord-Korea
24 juni - 20.30 uur: Kameroen - Nederland
Achtste finale 29 juni - 20.30 uur: 1H - 2G (8)
Kwartfinale 3 juli - 16.00 uur: 2 - 4 (B)
Halve finale 6 juli - 20.30 uur: A - C (1)
Naam: Ellis Park
Plaats: Johannesburg
Capaciteit: 61.000 plaatsen
Welke
wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
12 juni – 16.00 uur: Argentinië – Nigeria
15 juni – 20.30 uur: Brazilië - Noord-Korea
18 juni – 16.00 uur: Slovenië - VS
21 juni – 20.30 uur: Spanje - Honduras
24 juni – 16.00 uur: Slowakije - Italië
Achtste Finale 28 juni - 20.30 uur: 1G – 2H (7)
Kwartfinale 3 juli - 20.30 uur 6 - 8
Naam: Loftus Versfeld Stadion
Plaats: Pretoria
Capaciteit: 50.000 plaatsen
Welke
wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
13 juni - 16.00 uur: Servië - Ghana
16 juni - 20.30 uur: Zuid-Afrika - Uruguay
19 juni - 20.30 uur: Kameroen - Denemarken
23 juni - 16.00 uur: VS - Algerije
25 juni - 20.30 uur: Chili - Spanje
Achtste finale 29 juni - 16.00 uur: 1F - 2E (6)
Naam: Free State Stadion
Plaats: Bloemfontein
Capaciteit: 48.000 plaatsen
Welke
wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
14 juni – 16.00 uur: Japan – Kameroen
17 juni – 16.00 uur: Griekenland - Nigeria
20 juni – 13.30 uur: Slowakije - Paraguay
22 juni – 16.00 uur: Frankrijk – Zuid-Afrika
25 juni – 20.30 uur: Zwitserland - Honduras
14 juni – 16.00 uur: Japan – Kameroen
17 juni – 16.00 uur: Griekenland - Nigeria
20 juni – 13.30 uur: Slowakije - Paraguay
22 juni – 16.00 uur: Frankrijk – Zuid-Afrika
25 juni – 20.30 uur: Zwitserland - Honduras
Achtste finale 27 juni – 16.00
uur: 1D – 2C (4)
Naam: Nelson Mandelabaai Stadion
Plaats: Port Elizabeth
Capaciteit: 48.000 plaatsen
Welke
wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
12 juni – 13.30 uur: Zuid-Korea - Griekenland
15 juni – 16.00 uur: Ivoorkust - Portugal
18 juni – 13.30 uur: Duitsland - Servië
21 juni – 16.00 uur: Chili - Zwitserland
23 juni – 16.00 uur: Slovenië - Engeland
12 juni – 13.30 uur: Zuid-Korea - Griekenland
15 juni – 16.00 uur: Ivoorkust - Portugal
18 juni – 13.30 uur: Duitsland - Servië
21 juni – 16.00 uur: Chili - Zwitserland
23 juni – 16.00 uur: Slovenië - Engeland
Achtste finale 26 juni –
16.00 uur: 1A – 2B (1)
Kwartfinale 2 juli – 16.00 uur: 5 – 7 (C)
3/4
plaats 10 juli – 20.30 uur: Verliezer 1 – Verliezer 2
Naam: Mbombela Stadion
Plaats: Nelspruit
Capaciteit: 46.000 plaatsen
Welke
wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
16 juni – 13.30 uur: Honduras – Chili
20 juni – 16.00 uur: Italië - Nieuw-Zeeland
23 juni – 20.30 uur: Australië - Servië
25 juni – 16.00 uur: Noord-Korea- Ivoorkust
16 juni – 13.30 uur: Honduras – Chili
20 juni – 16.00 uur: Italië - Nieuw-Zeeland
23 juni – 20.30 uur: Australië - Servië
25 juni – 16.00 uur: Noord-Korea- Ivoorkust
Naam: Peter Mokaba Stadion
Plaats: Polokwane
Capaciteit: 45.000 plaatsen
Welke
wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
16 juni – 13.30 uur: Honduras – Chili
20 juni – 16.00 uur: Italië - Nieuw-Zeeland
23 juni – 20.30 uur: Australië - Servië
25 juni – 16.00 uur: Noord-Korea- Ivoorkust
16 juni – 13.30 uur: Honduras – Chili
20 juni – 16.00 uur: Italië - Nieuw-Zeeland
23 juni – 20.30 uur: Australië - Servië
25 juni – 16.00 uur: Noord-Korea- Ivoorkust
Naam: Royal Bafokeng Stadion
Plaats: Rustenburg
Capaciteit: 42.000 plaatsen
Welke
wedstrijden worden in dit stadion gespeeld?
Groepswedstrijden
12 juni – 20.30 uur: Engeland – VS
15 juni – 13.30 uur: Nieuw-Zeeland-Slowakije
19 juni – 16.00 uur: Ghana - Australië
22 juni – 16.00 uur: Mexico - Uruguay
Achtste finale 26 juni – 20.30 uur: 1C –
2D (3)
12 juni – 20.30 uur: Engeland – VS
15 juni – 13.30 uur: Nieuw-Zeeland-Slowakije
19 juni – 16.00 uur: Ghana - Australië
22 juni – 16.00 uur: Mexico - Uruguay
24 juni – 20.30
uur: Denemarken-Japan
Bron: wikipedia.nl