Uitslagen Europa League (04/11/10)
Vanavond werd de vierde speelronde in de Europa League afgewerkt. PSV won met 3-0 van Debrecen, terwijl FC Utrecht met 3-1 verloor van Steaua Boekarest. AZ verloor kansloos met 2-0 van Dynamo Kiev. Hieronder de uitslagen, standen en programma's van Groep A tot L.
Groep A
Juventus FC (ITA) - FC Red Bull Salzburg (AUT) 0-0
KKS Lech Poznan (POL) - Manchester City FC (ENG) 3-1
30' Injac 1-0
51' Adebayor 1-1
86' Arboleda 2-1
90' Mozdzen 3-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | KKS Lech Poznan (POL) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9-7 |
2 | Manchester City (ENG) |
4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7-5 |
3 | Juventus FC (ITA) | 4 | 0 | 4 | 0 | 4 | 5-5 |
4 | FC Red Bull Salzburg (AUT) | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1-5 |
Programma 1 december
Manchester City FC (ENG) - FC Red Bull Salzburg (AUT)
KKS Lech Poznan (POL) - Juventus FC (ITA)
Groep B
Rosenborg BK (NOR) - Club Atlético de Madrid (ESP) 1-2
4' Agüero 0-1
52' Henriksen 1-1
84' Tiago 1-2
FC Bayer 04 Leverkusen (GER) - Aris FC (GRE) 1-0
90' Vidal 1-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Bayer 04 Leverkusen (GER) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 6-1 |
2 | Club Atlético de Madrid (ESP) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6-3 |
3 | Aris FC (GRE) |
4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 3-2 |
4 | Rosenborg BK (NOR) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 3-10 |
Programma 1 december
Club Atlético de Madrid (ESP) - Aris FC (GRE)
Rosenborg BK (NOR) - FC Bayer 04 Leverkusen (GER)
Groep C
KAA Gent (BEL) - Sporting Clube de Portugal (POR) 3-1
7' Smolders (pen) 1-0
39' Saleiro 1-1
77' Abel (Sporting)
79' Conte 2-1
82' Arbeitman 3-1
PFC Levski Sofia (BUL) - LOSC Lille Métropole (FRA) 2-2
11' Dembele 1-0
35' Melo 1-1
82' Gadjev 2-1
88' Ivanov (ed) 2-2
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Sporting Clube de Portugal (POR) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 13-5 |
2 | LOSC Lille Métropole (FRA) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5-5 |
3 | PFC Levski Sofia (BUL) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5-10 |
4 | KAA Gent (BEL) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 7-10 |
Programma 1 december
Sporting Clube de Portugal (POR) - LOSC Lille Métropole (FRA)
KAA Gent (BEL) - PFC Levski Sofia (BUL)
Groep D
Club Brugge KV (BEL) - NK Dinamo Zagreb (CRO) 0-2
55' Sammir 0-1
59' Biscan 0-2
PAOK FC (GRE) - Villarreal CF (ESP) 1-0
70' Vieirinha 1-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PAOK FC (GRE) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 3-2 |
2 | NK Dinamo Zagreb (CRO) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4-1 |
3 | Villarreal CF (ESP) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 3-4 |
4 | Club Brugge KV (BEL) | 4 | 0 | 2 | 3 | 2 | 2-5 |
Programma 4 november
Villarreal CD (ESP) - NK Dinamo Zagreb (CRO)
PAOK FC (GRE) - Club Brugge KV (BEL)
Groep E
FC Dynamo Kyiv (UKR) - AZ ALKMAAR 2-0
47' Milevsky 1-0
61' Milevsky 2-0
FC BATE (BLR) - FC Sheriff (MDA) 3-1
16' Rodionov 1-0
32' Erokhin 1-1
70' Pavlov 2-1
75' Bressan 3-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC BATE (BLR) * |
4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 10-4 |
2 | FC Dynamo Kyiv (UKR) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6-5 |
3 | AZ ALKMAAR | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4-9 |
4 | FC Sheriff (MDA) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4-6 |
Programma 4 november
FC BATE (BLR) - FC Dynamo Kyiv (UKR)
FC Sheriff (MDA) - AZ ALKMAAR
Groep F
FC Lausanne-Sport (SUI) - AC Sparta Praha (CZE) 1-3
6' Katz 1-0
45' Bony 1-1
75' Kweuke 1-2
90' Bony 1-3
PFC CSKA Moskva (RUS) - US Città di Palermo (ITA) 3-1
10' Maccarone 0-1
31' Nocerino (Palermo)
47' Honda 1-1
50' Necid 2-1
54' Necid 3-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PFC CSKA Moskva (RUS) * | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 12-1 |
2 | AC Sparta Praha (CZE) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 9-9 |
3 | US Città di Palermo (ITA) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4-9 |
4 | FC Lausanne-Sport (SUI) | 4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 4-10 |
Programma 4 november
FC Lausanne-Sport (SUI) - AC Sparta Praha (CZE)
PFC CSKA Moskva (RUS) - US Cittá di Palermo (ITA)
Groep G
AEK FC (GRE) - RSC Anderlecht (BEL) 1-1
48' Blanco 1-0
55' Polak 1-1
HNK Hajduk Split (CRO) - FC Zenit (RUS) 2-3
32' Ionov 0-1
47' Huszti (pen) 0-2
51' Rosina 0-3
68' Ljubicic 1-3
82' Vukusic 2-3
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Zenit (RUS) * | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 12-5 |
2 | RSC Anderlecht (BEL) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5-5 |
3 | AEK FC (GRE) | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 6-9 |
4 | HNK Hajduk Split (CRO) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4-8 |
Programma 1 december
HNK Hajduk Split (CRO) - AEK FC (GRE)
FC Zenit (RUS) - RSC Anderlecht (BEL)
Groep H
Getafe CF (ESP) - VfB Stuttgart (GER) 0-3
26' Marica 0-1
64' Gebhart 0-2
76' Harnik 0-3
79' Marica (VfB Stuttgart)
Odense BK (DEN) - BSC Young Boys (SUI) 2-0
12' Andreasen 1-0
60' Andreasen
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | VfB Stuttgart (GER) * | 4 | 4 | 0 | 0 | 12 | 9-1 |
2 | BSC Young Boys (SUI) | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6-8 |
3 | Odense BK (DEN) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6-8 |
4 | Getafe CF (ESP) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2-7 |
Programma 1 december
Odense BK (DEN) - Getafe CF (ESP)
BSC Young Boys (SUI) - VfB Stuttgart (GER)
Groep I
UC Sampdoria (ITA) - FC Metalist Kharkiv (UKR) 0-0
PSV EINDHOVEN - Debreceni VSC (HUN) 3-0
22' Afellay 1-0
44' Reis 2-0
88' Wuytens 3-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PSV EINDHOVEN | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 8-2 |
2 | FC Metalist Kharkiv (UKR) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 7-3 |
3 | UC Sampdoria (ITA) | 4 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3-3 |
4 | Debreceni VSC (HUN) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1-11 |
Programma 1 december
UC Sampdoria (ITA) - PSV EINDHOVEN
FC Metalist Kharkiv (UKR) - Debreceni VSC (HUN)
Groep J
Paris Saint-Germain FC (FRA) - BV Borussia Dortmund (GER) 0-0
Sevilla FC (ESP) - FC Karpaty Lviv (UKR) 4-0
9' Alfaro 1-0
31' Cigarini 2-0
42' Alfaro 3-0
51' Negredo 4-0
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Sevilla FC (ESP) | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 6-1 |
2 | Paris Saint-Germain FC (FRA) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 4-1 |
3 | BV Borussia Dortmund (GER) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5-5 |
4 | FC Karpaty Lviv (UKR) | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3-11 |
Programma 2 december
Paris Saint-Germain FC (FRA) - Sevilla FC (ESP)
BV Borussia Dortmund (GER) - FC Karpaty Lviv (UKR)
Groep K
FC Steaua Bucuresti (ROE) - FC UTRECHT 3-1
29' Surdu 1-0
33' Mertens 1-1
52' Stancu 2-1
53' Stancu 3-1
Liverpool FC (ENG) - SSC Napoli (ITA) 3-1
28' Lavezzi 0-1
75' Gerrard 1-1
88' Gerrard (Pen.) 2-1
90' Gerrard 3-1
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Liverpool FC (ENG) | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 7-2 |
2 | FC Steaua Bucureşti (ROE) | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 8-9 |
3 | SSC Napoli (ITA) | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4-6 |
4 | FC UTRECHT | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2-4 |
Programma 2 december
FC UTRECHT - SSC Napoli (ITA)
FC Steaua Bucureşti (ROE) - Liverpool FC (ENG)
Groep L
FC Porto (POR) - Beşiktaş JK (TUR) 1-1
36' Falcao (pen) 1-0
60' Rogriguez (2xGeel) (FC Porto)
61' Kahveci 1-1
65' Toraman (2xGeel) (Besiktas)
SK Rapid Wien (OOS) - PFC CSKA Sofia (BUL) 1-2
50' Yanchev 0-1
56' Salihi (pen) 1-1
65' Marquinhos 1-2
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | FC Porto (POR)* | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 8-2 |
2 | Beşiktaş JK (TUR) | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5-5 |
3 | SK Rapid Wien (OOS) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 4-7 |
4 | PFC CSKA Sofia (BUL) | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 2-5 |
Programma 2 december
SK Rapid Wien (OOS) - FC Porto (POR)
PFC CSKA Sofia (BUL) - Beşiktaş JK (TUR)
*= door naar de volgende ronde