[WK Kwalificatie] Uitslagen UEFA 10/09/2013
Naast Andorra - Nederland werden er nog meer kwalificatieduels gespeeld in Europa. Hierbij de wedstrijden, doelpuntenmakers, standen en eventueel andere bijzonderheden van de wedstrijden. De groepswinnaars plaatsen zich rechtstreeks voor het WK. De acht beste nummers twee spelen play-offs.
Nederland en Italië zijn de eerste landen uit Europa die gekwalificeerd zijn voor het wereldkampioenschap voetbal in Brazilië.
Groep A
Macedonië - Schotland 1-2
60' Anya 0-1
84' Kostovski 1-1
89' Maloney 1-2
Wales - Servië 0-3
8' Djordjevic 0-1
38' Kolarov 0-2
55' Markovic 0-3
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | België | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 15 - 2 |
2 | Kroatië | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 11 - 5 |
3 | Servië | 9 | 3 | 2 | 4 | 11 | 13 - 10 |
4 | Schotland | 9 | 2 | 2 | 5 | 8 | 6 - 12 |
5 | Macedonië | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 6 - 10 |
6 | Wales | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | 7 - 19 |
Groep B
Armenië - Denemarken 0-1
72' Haroyan(Armenië/2g)
73' Agger 0-1(pen)
Malta - Bulgarije 1-2
3' Dimitrov 0-1
59' Gargorov 0-2
78' Herrera 1-2
Italië - Tsjechië 2-1
19' Kozák 0-1
51' Chiellini 1-1
54' Balotelli 2-1(pen)
89' Kolár (Tsjechië/2g)
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Italië | 8 | 6 | 2 | 0 | 20 | 15 - 5 |
2 | Bulgarije | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 | 13 - 6 |
3 | Denemarken | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 9 - 10 |
4 | Tsjechië | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 | 8 - 8 |
5 | Armenië | 8 | 3 | 0 | 5 | 9 | 8 - 10 |
6 | Malta | 8 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 - 18 |
Groep C
Kazachstan - Zweden 0-1
1' Ibrahimovic 0-1
Oostenrijk - Ierland 1-0
84' Alaba 1-0
Faeröer - Duitsland 0-3
23' Mertesacker 0-1
73' Gregersen (Faeröer)
74' Ozil 0-2 (pen)
84' Müller 0-3
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Duitsland | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 28 - 7 |
2 | Zweden | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 14 - 8 |
3 | Oostenrijk | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 16 - 8 |
4 | Ierland | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 13 - 13 |
5 | Kazachstan | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 4 - 17 |
6 | Faeröer | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 3 - 25 |
Groep D
Roemenië - Turkije 0-2
22' Yilmaz 0-1
90+5' Erding 0-2
Hongarije - Estland 5-1
11' Klavan 1-0 (eigen doelpunt)
21' Hajnal 2-0
41' Böde 3-0
48' Kink 3-1
69' Németh 4-1
85' Dzsudzsák 5-1
50' Van Persie 0-1
54' Van Persie 0-2
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Nederland | 8 | 7 | 1 | 0 | 22 | 24 - 4 |
2 | Hongarije | 8 | 4 | 2 | 2 | 14 | 18 - 12 |
3 | Turkije | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 14 - 7 |
4 | Roemenië | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 13 - 12 |
5 | Estland | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 6 - 16 |
6 | Andorra | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 - 24 |
Groep E
Noorwegen - Zwitserland 0-2
12' Schär 0-1
51' Schär 0-2
Cyprus - Slovenië 0-2
12' Novakovic 0-1
80' Ilicic 0-2
IJsland - Albanië 2-1
9' Rama 0-1
14' Bjarnason 1-1
47' Sigthórsson 2-1
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Zwitserland | 8 | 5 | 3 | 0 | 18 | 14 - 5 |
2 | IJsland | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | 14 - 14 |
3 | Slovenië | 8 | 4 | 0 | 4 | 12 | 11 - 10 |
4 | Noorwegen | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 9 - 9 |
5 | Albanië | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 8 - 9 |
6 | Cyprus | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 4 - 13 |
Groep F
Rusland - Israël 3-1
50' Berezutskiy 1-0
52' Kokorin 2-0
74' Glushakov 3-0
90+3' Zehavi 3-1
Luxemburg - Noord-Ierland 3-2
14' Paterson 0-1
45+2' Joachim 1-1
78' Bensi 2-1
82' McAuley 2-2
87' Jänisch 3-2
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Rusland | 8 | 6 | 0 | 2 | 18 | 15 - 4 |
2 | Portugal | 8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 16 - 8 |
3 | Israël | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 17 - 12 |
4 | Noord-Ierland | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 8 - 14 |
5 | Luxemburg | 8 | 1 | 3 | 4 | 6 | 7 - 19 |
6 | Azerbeidzjan | 8 | 0 | 5 | 3 | 5 | 4 - 10 |
Groep G
Litouwen - Liechtenstein 2-0
18' Matulevicius 1-0
40' Kijanskas 2-0
Slowakije - Bosnië-Herzegovina 1-2
42' Hamšík 1-0
70' Bicakcic 1-1
78' Hajrovic 1-2
Griekenland - Letland 1-0
58' Salpingidis 1-0
86' Rugins (Letland)
90+3' Katsouranis(Griekenland/2g)
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Bosnië-Herzegovina | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 25 - 5 |
2 | Griekenland | 8 | 6 | 1 | 1 | 19 | 9 - 4 |
3 | Slowakije | 8 | 3 | 3 | 2 | 12 | 9 - 7 |
4 | Litouwen | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 7 - 10 |
5 | Letland | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | 8 - 16 |
6 | Liechtenstein | 8 | 0 | 2 | 6 | 2 | 3 - 19 |
Groep H
San Marino - Polen 1-5
10' Zielinski 0-1
22' Della Valle 1-1
23' Blaszczykowski 1-2
33' Sobota 1-3
66' Zielinski 1-4
75' Mierzejewski 1-5
Oekraïne - Engeland 0-0
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Engeland | 8 | 4 | 4 | 0 | 16 | 25 - 3 |
2 | Oekraïne | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 19 - 4 |
3 | Montenegro | 8 | 4 | 3 | 1 | 15 | 15 - 8 |
4 | Polen | 8 | 3 | 4 | 1 | 13 | 18 - 9 |
5 | Moldavië | 8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 4 - 15 |
6 | San Marino | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 1 - 43 |
Groep I
Georgië - Finland 0-1
74' Eremenko 0-1
Wit-Rusland - Frankrijk 2-4
32' Filipenko 1-0
47' Ribéry 1-1 (pen)
57' Kalachoe 2-1
64' Ribéry 2-2
70' Nasri 2-3
73' Pogba 2-4
# | Land | Gespeeld | Gewonnen | Gelijk | Verloren | Punten | Doelsaldo |
1 | Spanje | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 10 - 2 |
2 | Frankrijk | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | 12 - 6 |
3 | Finland | 7 | 2 | 3 | 2 | 9 | 5 - 6 |
4 | Georgië | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | 3 - 8 |
5 | Wit-Rusland | 7 | 1 | 1 | 5 | 4 | 6 - 14 |